KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14676053
nr 1467 6053
George Oyston
(1861-1937), Storbritannien
Blandteknik, Signerad, daterad 1914,13x19, oramad
George Oyston, brittisk bildkonstnär född 1861, död 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:58:01
9/5 22:50:48
100 kr
15/5 09:00:38